CHECK-IN

Checkin je možné zrealizovat elektronicky již před Vaším příjezdem, čímž ušetříte svůj čas a Vaše dovolená může proběhnout ve větší pohodě. Checkin pak probíhá bezkontaktním způsobem od 16ti hodin v den příjezdu.

 

CHECK-OUT

Váš odjezd si prosím naplánujte do 10ti hodin.

 

PARKOVÁNÍ

Apartmány se nachází přímo na okraji centra města. Parkování na ulici Studentská je určeno pouze pro rezidentní bydlení. Pro hosty našich apartmánů máme možnost využití tří parkovacích míst na Mariánském náměstí nebo využití dalších šesti parkovacích míst u ul. Čermákova (50 m vzdálené od apartmánů).  Parkování je nutné předem zarezervovat, což doporučujeme. Další možností je využití volného parkování v přilehlých okolních ulicích či okolních veřejných parkovišť.

 

SNÍDANĚ

Přímo v našem apartmánovém domě nepodáváme snídaně. Spolupracujeme ale s kavárnami BALANCE Wine Coffee (balancecoffeewine.cz) a Espresso Café (www.valicaffé.cz) a jsme schopni vám nabídnout zvýhodněný snídaňový voucher, který vám rádi nachystáme na apartmány. Obě partnerské restaurace nabízejí snídaně formou a la carte.

 

DĚTSKÁ POSTÝLKA

Na požádání vám rádi nachystáme postýlku pro Vaše nejmenší.

 

CYKLISTÉ

Cyklisté jsou v našich apartmánech vítáni. Klíče od kolárny vám rádi na požádání nachystáme do Vašeho apartmánu.

 

DOMÁCÍ MAZLÍČCI

Vaše domácí mazlíčky si můžete vzít na dovolenou určitě s sebou. Pro tyto účely máme určeny apartmány Eduard, Kristiana, Anna a Ferdinand. Ubytování je zpoplatněno dle aktuálního ceníku.